Systemy sygnalizacji pożaru

Fulleon Eaton jest czołowym producentem chroniących życie dźwiękowych i wizualnych urządzeń sygnalizacyjnych i od ponad 30 lat zdobywa międzynarodowe uznanie dla jakości swojej szerokiej gamy produktów. Urządzenia są stosowane w systemach na całym świecie, w różnych środowiskach, w tym w branży przeciwpożarowej, morskiej oraz w przemyśle. Fulleon Eaton, zlokalizowany w Południowej Walii, jest częścią struktury Eaton w ramach organizacji Cooper Safety znanej z produkcji systemów oświetlenia awaryjnego, bezpieczeństwa, wykrywania i sygnalizacji pożaru.

Dźwiękowe i wizualne urządzenia sygnalizacyjne

Począwszy od sygnalizatorów optycznych, akustycznych i optyczno-akustycznych posiadających międzynarodowe certyfikaty do zastosowań pożarowych aż po wysokowydajne urządzenia sygnalizacyjne przemysłowe i morskie produkty Fulleon mają reputację trwałych i niezawodnych.

Ręczne ostrzegacze pożarowe

Ręczne ostrzegacze serii CX łączą w sobie wiele funkcji w jednym urządzeniu co upraszcza i ogranicza konieczność wyboru pomiędzy wieloma wariantami. CXL jest standardowo dostarczany z szybką oraz plastikowym elementem restabilnym, a jego integralny wskaźnik LED zapewnia większą elastyczność w różnych zastosowaniach.