Niech Twój dom będzie smart na święta!

Szanowni klienci,

z przyjemnością informujemy, że wprowadzamy właśnie zestawy produktów, dzięki którym możecie rozpocząć własną przygodę z inteligentnym domem. Przedstawiamy 3 wyjątkowe zestawy:

  1. Zestaw do inteligentnego sterowania oświetleniem.
  2. Zestaw do inteligentnego sterowania ogrzewaniem.
  3. Zestaw do inteligentnego sterowania roletami.

Zestaw FIBARO do sterowania oświetleniem to idealne rozwiązanie, łączące tradycyjne sterowanie oświetleniem z inteligentną technologią, tak aby cieszyć się nowymi możliwościami. Dzięki urządzeniom oferowanym w pakiecie możesz sterować oświetleniem automatycznie. Za pomocą aplikacji lub mobilnego pilota, jednym kliknięciem włączysz lub wyłączysz światło w całym mieszkaniu. Co więcej, możesz monitorować oświetlenie domu i zarządzać nim z dowolnego miejsca na świecie – wszystko, czego potrzebujesz to Twój smartfon.

Urządzenia posiadają funkcję pomiaru energii. Dzięki temu wiesz, ile prądu zużywają Twoje lampy. Dbaj o środowisko i oszczędzaj pieniądze. Wybierz komfort i wyjątkowe możliwości zestawu FIBARO!

Zestaw FIBARO do sterowania roletami to najlepszy sposób na to, aby cieszyć się komfortowym i bezpiecznym systemem automatycznego zarządzania roletami. Nie musisz już myśleć o “”wędrówkach””, aby zasłonić rolety w całym domu, kiedy szykujesz się do snu lub wyjeżdżasz na dłużej. Możesz to zrobić jednym kliknięciem za pomocą aplikacji FIBARO lub mobilnego pilota.

Dostosuj pracę rolet do warunków pogodowych i utrzymuj właściwą temperaturę w domu. Latem system FIBARO zadba o chłód w pomieszczeniach, zamykając rolety w czasie największych upałów, zimą zaoszczędzisz na kosztach ogrzewania, izolując dom w największe mrozy. Liczba możliwości zależy od Twoich potrzeb i wyobraźni. Wybierz komfort i wyjątkowe możliwości zestawu FIBARO!

Zestaw FIBARO do sterowania ogrzewaniem oferuje inteligentne, współpracujące ze sobą głowice, które możesz zainstalować na swoich grzejnikach. Zapewnij sobie najwyższy komfort poprzez temperaturę idealnie dobraną do danego pokoju, pory dnia i Twoich przyzwyczajeń. Wracasz z pracy do domu? Dzięki odpowiedniej konfiguracji, system FIBARO w odpowiednim momencie zacznie zwiększać temperaturę tak, by osiągnąć idealne warunki do czasu Twojego powrotu.

Wyjeżdżasz na ferie? Możesz w łatwy sposób włączyć tryb wakacyjny i być spokojnym o warunki panujące w Twoim domu oraz obniżyć koszty z tym związane. Wybierz komfort i wyjątkowe możliwości zestawu FIBARO!

Comments are closed.