FIBARO

to globalna marka i wiodący producent jednego z najbardziej zaawansowanych systemów smart home na świecie.

Marka jest obecna na 6 kontynentach i w ponad 100 krajach. Urządzenia produkowane w Polsce – są projektowane, rozwijane i wytwarzane we własnym zakresie. FIBARO ma na swoim koncie ponad 30 patentów i 150 wzorów przemysłowych.

Od lipca 2018 r. FIBARO jest częścią grupy Nice.

Wartości FIBARO:

  • Odwaga

FIBARO nie podąża bezkrytycznie za trendami. Wyprzedza je i kreuje nowe. Nie naśladuje konkurencji. Nie powiela pomysłów. Odczytuje nie tylko aktualne, ale i przyszłe potrzeby swoich Klientów, ma dowagę tworzyć nowe standardy i definiować stare pojęcia na nowo.

  • Przyjazność

Tak, jak przyjazne w montażu i użytkowaniu są produkty FIBARO, tak również FIBARO chce być postrzegane jako firma przyjazna i otwarta na wszelkie integracje. Świadomie buduje spójny wizerunek firmy odpowiedzialnej, dbającej o Klientów i pracowników oraz kreującej najlepsze rozwiązania.

  • Kreatywność

Pracując nad koncepcją inteligentnego domu tworzy system połączonych ze sobą urządzeń, dzięki którym można zarządzać przestrzenią domową za pomocą jednego przycisku, gestu lub słowa. Wizjonerskie urządzenia są ubierane w nowoczesną formę, czego efektem są funkcjonalne produkty będące jednocześnie dziełami sztuki użytkowej.

  • Komplementarność

Produkty FIBARO stanowią wzajemnie dopełniający się System, tworzący sieć bezprzewodowych połączeń dla poczucia kontroli, bezpieczeństwa i przyjemności domowników. Komplementarny System FIBARO zaspokaja osiem podstawowych potrzeb Klienta w zakresie: oświetlenia, bram i rolet, klimatu, ochrony, bezpieczeństwa, multimedii, ogrodu i nastroju.